Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Sayfa

Burada tansiyon asla yükselmez. Çünkü burası DORUK NOKTASI..!!!

AnasayfaYAŞAM İÇİN ÖĞÜTLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çin işkencesi

3 posters
YazarMesaj
Admin
Korgeneral
Korgeneral
Admin

Nerden dostum : Kengürü
Ne işle meşgulsün : Öğrenciliği bırakıp adminlik yapmayı düşünüyorum
Lakap : NaRKoTisT

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

Çin işkencesi Empty
MesajKonu: Çin işkencesi   Çin işkencesi I_icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 4:41 pm

Adamin biri Cin-e gider ve bir handa konaklar. Ancak hanci gece yatmadan once adama buralarda gece dışarı çıkmanın cok buyuk bir suc oldugunu ve cin iskencesi ile cezalandirilacagini soyler. Adam tamam, anladim der ve yatar. Gecenin bir yarisi adam korkunç bi sesle uyanır; karşısında bi hayalet adam dışarı fırlar.Bi mühlet koşar ve sonra aklına ceza gelir; hemen odasına geri kaçar ve hayalet yoktur. Adam kimsenin onu görmediğini düşünerek geri yatar.
Ertesi sabah adam uyandiginda gogsunun uzerinde kocaman bir kaya gorur, yanindaki notta
-gogsunun uzerinde kaya-1. çin işkencesi yazılıdır. Adam -eh naapalım- der ve kayayı kaldırır pencereden aşağı atar.
Kaya düşerken pencerenin önünde bir not daha gorur -kaya sol koluna bağlı-2. çin işkencesi- yazılıdır. Adam bunun üzerine
-duşecez ama en azından kolu kurtaririz- diyerek pencereden atlar.
Düşerken duvarda bir not daha görür;
-karyola sag koluna bağlı-3. çin işkencesi
http://4metrebez.tr.gg
Misafir
Misafir
Anonymous

Çin işkencesi Empty
MesajKonu: Geri: Çin işkencesi   Çin işkencesi I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 10:02 pm

lol! ayaklarına bişi bağlamamışlarmı lol!
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı
Madalya: Konu açma üstadı Konu açma üstadı

Çin işkencesi Empty
MesajKonu: Geri: Çin işkencesi   Çin işkencesi I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:50 pm

Bu fıkranın sansürlenmiş hali aqu saolsun değiştirdi. Orjinali daha komik yoksa tabi +18 orasını karıştırma lol!
Misafir
Misafir
Anonymous

Çin işkencesi Empty
MesajKonu: Geri: Çin işkencesi   Çin işkencesi I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 11:36 pm

bi ara sansürsüzünü bana okut yaa merak ettim lol!
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı
Madalya: Konu açma üstadı Konu açma üstadı

Çin işkencesi Empty
MesajKonu: Geri: Çin işkencesi   Çin işkencesi I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 11:03 am

Site bozulcağı kadar bozuldu zaten artık koymanın bir sakıncası yok sanırım lol!
Misafir
Misafir
Anonymous

Çin işkencesi Empty
MesajKonu: Geri: Çin işkencesi   Çin işkencesi I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 12:30 pm

yok yok sen yinede koyma lol!
eliff
Yarbay
Yarbay
eliff

Nerden dostum : çankırı
Ne işle meşgulsün : yan kesici
Lakap : kardeşimin sitesi

Aldığı
Madalya: Yorum üstadı Yorum üstadı

Çin işkencesi Empty
MesajKonu: Geri: Çin işkencesi   Çin işkencesi I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 3:29 pm

bencede lan koyma hem nıe bozulmus site ama manyakmıs cın ıskencesı Çin işkencesi 10804

Çin işkencesi
1 sayfadaki 1 sayfası