Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Sayfa

Burada tansiyon asla yükselmez. Çünkü burası DORUK NOKTASI..!!!

AnasayfaYAŞAM İÇİN ÖĞÜTLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türk icadı plazma

4 posters
YazarMesaj
Admin
Korgeneral
Korgeneral
Admin

Nerden dostum : Kengürü
Ne işle meşgulsün : Öğrenciliği bırakıp adminlik yapmayı düşünüyorum
Lakap : NaRKoTisT

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

Türk icadı plazma Empty
MesajKonu: Türk icadı plazma   Türk icadı plazma I_icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 11:27 am

Türk icadı plazma 253qf7

En son Admin tarafından Ptsi Tem. 21, 2008 11:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://4metrebez.tr.gg
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı
Madalya: Konu açma üstadı Konu açma üstadı

Türk icadı plazma Empty
MesajKonu: Geri: Türk icadı plazma   Türk icadı plazma I_icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 1:35 pm

Zeki milletiz abi bizim suçumuz ne arkada yeterli yerinde varsa neden olmasın Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

Türk icadı plazma Empty
MesajKonu: Geri: Türk icadı plazma   Türk icadı plazma I_icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 2:12 pm

o kadar büyük ve genis televizyon varmi ya yok bence resim sahte ya
eliff
Yarbay
Yarbay
eliff

Nerden dostum : çankırı
Ne işle meşgulsün : yan kesici
Lakap : kardeşimin sitesi

Aldığı
Madalya: Yorum üstadı Yorum üstadı

Türk icadı plazma Empty
MesajKonu: Geri: Türk icadı plazma   Türk icadı plazma I_icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 3:36 pm

ya kardeşim bizim Türk milleti şu muzipliğe yorduğu kafayı normal bilim teknolojiye yorsa varya japonya falan ne teknoloji manyagı oluruz ama yok işte bole işlerle uğraşıo adamlar lol!
kaplangözü
Er
Er
kaplangözü

Lakap : KOMANDO

Türk icadı plazma Empty
MesajKonu: Geri: Türk icadı plazma   Türk icadı plazma I_icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 11:38 am

Very Happy
Admin
Korgeneral
Korgeneral
Admin

Aldığı

Türk icadı plazma Empty
MesajKonu: Geri: Türk icadı plazma   Türk icadı plazma I_icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 11:55 am

smokin demiş ki:
o kadar büyük ve genis televizyon varmi ya yok bence resim sahte ya

Arkadaşım naaptın sen ya. Çok sıradan bir televizyon boyutu bu Suspect
Misafir
Misafir
Anonymous

Türk icadı plazma Empty
MesajKonu: Geri: Türk icadı plazma   Türk icadı plazma I_icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 12:19 pm

ciddimisin sen ya cok sıradan bi boyut mu bu simdi plazmalar büyük te eski televizyonlarda bu kadar büyük bi televizyon hatirlamiyorum
Admin
Korgeneral
Korgeneral
Admin

Aldığı

Türk icadı plazma Empty
MesajKonu: Geri: Türk icadı plazma   Türk icadı plazma I_icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 1:11 pm

Valla ben çook gördüm ama eski deil zaten bu da
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı

Türk icadı plazma Empty
MesajKonu: Geri: Türk icadı plazma   Türk icadı plazma I_icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 1:20 pm

Eyüp haklı bu modeller fazla tutulmadı incelttiler zaten hemen. Marmara Ereğlisindeki askeri kampa gittiysen ordaki Tv lerde bundan. Hatta Zeytinburnunda Lojmanların Pastahanesindeki de bundandı. Ne hafıza var bende bea afro
Misafir
Misafir
Anonymous

Türk icadı plazma Empty
MesajKonu: Geri: Türk icadı plazma   Türk icadı plazma I_icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 4:07 pm

oha be lojmanlarda bunlardan varmi ben bilmiyom
Admin2
Admin
Admin

Aldığı

Türk icadı plazma Empty
MesajKonu: Geri: Türk icadı plazma   Türk icadı plazma I_icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 4:13 pm

Olm pastahanede bunlardan var tabi. Fenerbahçe - Galatasaray kupa maçını izlemiştik. Fenerbahçe tur atlamışttı hatta. 3 sene kadar önceydi heralde Very Happy

Ya benim hafızam iyi yada sizinkiler kötü çözemedim gitti afro
Misafir
Misafir
Anonymous

Türk icadı plazma Empty
MesajKonu: Geri: Türk icadı plazma   Türk icadı plazma I_icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 7:14 pm

abicim Türk Milleti değil miyiz? aklımız anca puştluğa sahtekarlığa çalışıyo ama yinede çok güzel bişey bence lol!
Admin2
Admin
Admin

Aldığı

Türk icadı plazma Empty
MesajKonu: Geri: Türk icadı plazma   Türk icadı plazma I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 5:05 pm

Adam gibi şeyler düşünebilsek japonya yı da geçeriz ama nerde ters bişey var bizim Türk orda lol!
Misafir
Misafir
Anonymous

Türk icadı plazma Empty
MesajKonu: Geri: Türk icadı plazma   Türk icadı plazma I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 7:01 pm

adamlar para şeklinde buz kalıbı yapıp kola makinesine atıp kolalarıda cebe indiriyo dha bunlar neki lol!

Türk icadı plazma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-