Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Sayfa

Burada tansiyon asla yükselmez. Çünkü burası DORUK NOKTASI..!!!

AnasayfaYAŞAM İÇİN ÖĞÜTLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !!

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !! Empty
MesajKonu: Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !!   Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !! I_icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:13 pm

2000 yılında Beşiktaşımız’a geldi... Yönetimler, hocalar, oyuncular değişti ama o hep Siyah-Beyazlı formayı giydi, kaptanlık pazubandını koluna taktı.

Avusturya kampının başında Toraman ile kavga ettiği için kadro dışı bırakıldı, satış listesine konuldu. İbrahim Üzülmez, Fanatik’e içini döktü: Yıllardır bu kulübe hizmet ediyorum. Takım disiplinini sağlamak isterken hata yaptık. Sağ olsunlar birçok kulüpten teklifler var. Ama gocunmuyorum, PAF takım ile idmanlara çıkmak istiyorum. Beşiktaşlı İbrahim olarak futbolu bırakmayı düşünüyorum.

‘Daha önce söylemiştim’

“Benim tek derdim, düşüncem bu takım. Daha önce, ‘Bu sene şampiyon olamazsak, futbolu bırakırım’ demiştim. Artık bize yapacak bir şey bırakmadılar. Ayrıca Toraman için de üzgünüm. Medyadan gelen teklifleri kabul ettim. Toraman şimdilik erken bulup yanaşmamış. Belki de camianın baskısıyla durum değişebilirdi. Beşiktaş güç kaybetse de, yine de bu sezon şampiyonluğun en büyük adayıdır ve ayrı kalsam da kalbim her zaman onlarla... Göğsümde başka bir amblem taşımak, bu saatten sonra bana çok ters geliyor...”
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !!   Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !! I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 9:48 pm

işte bizim oyuncular böyle şerefli tümer gibi pembe tezkereli adamlar değiller kanları bozuk değil hiç olmazsa
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı
Madalya: Konu açma üstadı Konu açma üstadı

MesajKonu: Geri: Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !!   Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !! I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 9:23 am

Takıma bağlılık budur. Belki FenerBahçeliyim ama bizim adamlar arasında böyle bağlı olan bir oyuncu olduğunu sanmıyorum. Nede olsa küçük Brezilyayız Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !!   Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !! I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 9:48 am

waaayyy kanka senden beklenmeyecek laflar bunlar çok tebrik ettim lol! cheers
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı
Madalya: Konu açma üstadı Konu açma üstadı

MesajKonu: Geri: Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !!   Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !! I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 2:39 pm

Doğruya doğru para olmasa o takımda bir tane bile oyuncu kalmaz. Ama Beşiktaş ile Galatasaray öyle değil. Bak Galatasaray a adamlar öyle dandik bir kadroyla şampiyon oldular. Satsan bizim takımın yedeklerini anca alırsın ama futbol böyle işte lol!
haykoliq
Teğmen
Teğmen
haykoliq

Nerden dostum : diyarbakır
Ne işle meşgulsün : adam deşiyom :D
Lakap : hayfan

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

MesajKonu: Geri: Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !!   Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !! I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 6:27 pm

demekki parayla şampiyon olunmuyomuş gerçi fener olur Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !! 629372
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !!   Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !! I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 6:51 pm

fenerde olamıyor. şike ve haksızlıkla biryere kadar şeref ve namus bu sene devreye girdi:lol!:
haykoliq
Teğmen
Teğmen
haykoliq

Nerden dostum : diyarbakır
Ne işle meşgulsün : adam deşiyom :D
Lakap : hayfan

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

MesajKonu: Geri: Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !!   Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !! I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 9:38 pm

az parayla çok iş Wink

Göğsümde Başka Bir Amblem Taşımak Bana Ters Geliyor !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-