Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Sayfa

Burada tansiyon asla yükselmez. Çünkü burası DORUK NOKTASI..!!!

AnasayfaYAŞAM İÇİN ÖĞÜTLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ölünün kehaneti

3 posters
YazarMesaj
Admin
Korgeneral
Korgeneral
Admin

Nerden dostum : Kengürü
Ne işle meşgulsün : Öğrenciliği bırakıp adminlik yapmayı düşünüyorum
Lakap : NaRKoTisT

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

Ölünün kehaneti Empty
MesajKonu: Ölünün kehaneti   Ölünün kehaneti I_icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 3:51 pm

Ölünün kehaneti Hayalet

Aldigimiz bir telefon üzerine hemen verilen adrese gittik. Olayi yasandigi yerde inceleyecektik. Bize kapiyi açanlar hala olayin soku içindeydi. Sesleri titriyor, hep bir agizdan bagirarak konusuyorlardi. Yasadiklarinin ne anlama geldigini bilmediklerini ve bunlara yanit verecek kimseyi bulamadiklarini söylüyorlardi. Bu evde tüm ev halkinin gözleri önünde garip bir seyler olmustu.
Önce sessiz olmalarini istedik. Ve sirayla dinlemeye basladik: Hatice Kara babasi Ismail Öz'ün ölümünden sonra hasta olan annesini yalniz birakmamak amaciyla annesinin evine yerlesmisti. Esi ve çocuklariyla artik bu evde yasamaya baslamislardi. Annesi ise yalniz kaldigi her an, ölen kocasini gördügünü iddia ediyordu. Hatice Kara annesinin duydugu derin üzüntüden dolayi bazi görüntüler gördügünü düsündü.
Bir gece Hatice Kara, esi ve çocuklariyla kaldigi odadan su içmek için disari çikti. Mutfak, uzun dar bir koridorun siralanmis odalarin en sonuncusuydu. Hatice Kara ve esi en bastaki odada kaliyordu.
Hatice Kara mutfaktan dönerken önünden geçtigi annesinin odasina bakti. Gördügü sey karsisinda sanki dili tutuldu, kaskati kesildi ve hareketsiz kaldi. Babasi egilmis annesinin yüzüne bakiyordu. Hatice Kara'yi fark eden baba odadan disari çikti ve kizina bakarak, "Korkma simdi degil , iki yil sonra yanima gelecek" dedi.
Hatice Kara koridorda agir adimlarla bakan babasinin ardindan bakakalmisti ki; annesi çigliklar içinde uykusundan uyandi. "Baban geldi buradaydi" diye bagiriyordu.
Ayni anda Hatice Kara'nin esi ve çocuklarindan da bagirislar yükseldi. Onlarda ayni anda odanin kapisinin önünden geçen kisiyi görmüstü. Tüm ev halki ayni dakikalari yasamis ve ayni görüntüyü tarif ediyordu. Ve hep bir agizdan söyledikleri, bu tarz olaylarin sahitlerinin söyledikleriyle benzerdi: Ismail Öz, en az 15 yas daha genç haliyle görünmüstü...
Ancak olayin en ilginç yani biz arastiranlar için, iki yil sonra 1997'de yasandi. Hatice Kara'nin annesi Zeliha Öz vefat etmisti ve aile bize bu gelismeyi de bildirdi. Zeliha Öz , olaydan 1 yil sonra kansere yakalanmis ve 1 yil içinde ölmüs, öylece ölmüs esinin 2 yil önceki kehaneti gerçeklesmisti.
Not:Hikaye herhangi bir hayal ürünü degil,tamamen gercegi yansitmaktadir...
http://4metrebez.tr.gg
eliff
Yarbay
Yarbay
eliff

Nerden dostum : çankırı
Ne işle meşgulsün : yan kesici
Lakap : kardeşimin sitesi

Aldığı
Madalya: Yorum üstadı Yorum üstadı

Ölünün kehaneti Empty
MesajKonu: Geri: Ölünün kehaneti   Ölünün kehaneti I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 1:14 pm

bu ne olum ya bana olsa varya ıkı yıl neyım nbekleyemez korkudan orada gıdrdm
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı
Madalya: Konu açma üstadı Konu açma üstadı

Ölünün kehaneti Empty
MesajKonu: Geri: Ölünün kehaneti   Ölünün kehaneti I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 3:58 pm

Bence bilimkurgu Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

Ölünün kehaneti Empty
MesajKonu: Geri: Ölünün kehaneti   Ölünün kehaneti I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:09 pm

bencede tuurula katılıorum lol!
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı

Ölünün kehaneti Empty
MesajKonu: Geri: Ölünün kehaneti   Ölünün kehaneti I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 5:24 pm

Katıl kankim benim anca senaryo yazıyorlar yaaa bunlar lol!
eliff
Yarbay
Yarbay
eliff

Nerden dostum : çankırı
Ne işle meşgulsün : yan kesici
Lakap : kardeşimin sitesi

Aldığı
Madalya: Yorum üstadı Yorum üstadı

Ölünün kehaneti Empty
MesajKonu: Geri: Ölünün kehaneti   Ölünün kehaneti I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 10:47 pm

lan benım kardesım gercek dıosa bu olay gercektır Ölünün kehaneti 90305
Admin2
Admin
Admin

Aldığı

Ölünün kehaneti Empty
MesajKonu: Geri: Ölünün kehaneti   Ölünün kehaneti I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 8:09 am

O gerçek demiyorki siteden öyle kopyalamış yazan eleman gerçektir diyor lol!
Misafir
Misafir
Anonymous

Ölünün kehaneti Empty
MesajKonu: Geri: Ölünün kehaneti   Ölünün kehaneti I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 3:25 pm

elemanada pek güvenmemek gerek bence lol!

Ölünün kehaneti
1 sayfadaki 1 sayfası