Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Sayfa

Burada tansiyon asla yükselmez. Çünkü burası DORUK NOKTASI..!!!

AnasayfaYAŞAM İÇİN ÖĞÜTLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üç Devlet Başkanı

2 posters
YazarMesaj
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı
Madalya: Konu açma üstadı Konu açma üstadı

Üç Devlet Başkanı Empty
MesajKonu: Üç Devlet Başkanı   Üç Devlet Başkanı I_icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 10:39 am

Günün birinde ABD baskanı Bush,Pakistan baskanı Müşerref ve Hindistan baskanı bir toplantı için uçakla seyahat ediyorlarmıs.Uçak bilinmeyen bir nedenden dolayı düşecekmiş.Kaptan pilot herkese uçaktan atlamaları gerektiğini soyleyip paraşütlerini vermiş.herkes atlamış.Bu üç başkan aynı yere inmişler.Orada bir bağ evi varmış.Gidip kapıyı çalmıslar.Ev sahibine olayı anlatmışlar.O da ev de benimle beraber iki kişinin daha yeri var, kalan bir kişi de ahırda yatabilir demiş.
-Müşerref ben yatarım demiş.
Gitmiş ahıra bakmış bi domuz var içerde.İki dakika sonra geri gelip;
-arkadaslar islam dinine göre domuz haram ben yatamam orda demiş.Hindistan başkanı gitmiş.O da iki dakka sonra gelmiş;
-ya ahırda inek var.bizim inançlarımıza göre inek kutsal bende
yatamam demiş.
-Bush,ne yapalım demiş, iş başa düştü deyip gitmiş o ahırda yatmaya.iki dakika sonra: o da ne.İnekle domuz gelmişler ve demişler:
-kusura bakmayın ama böyle bir *erefsizin yanında nasıl yatarız.
Admin
Korgeneral
Korgeneral
Admin

Nerden dostum : Kengürü
Ne işle meşgulsün : Öğrenciliği bırakıp adminlik yapmayı düşünüyorum
Lakap : NaRKoTisT

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

Üç Devlet Başkanı Empty
MesajKonu: Geri: Üç Devlet Başkanı   Üç Devlet Başkanı I_icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 12:45 pm

İnekle domuz bayağı kültürlü bilgili şahsiyetlermiş Razz
http://4metrebez.tr.gg
Misafir
Misafir
Anonymous

Üç Devlet Başkanı Empty
MesajKonu: Geri: Üç Devlet Başkanı   Üç Devlet Başkanı I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 10:04 pm

inekle diğer hayvanı tebrik ediorum o adamın ne mal olduunu anlayabilmişler lol!
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı

Üç Devlet Başkanı Empty
MesajKonu: Geri: Üç Devlet Başkanı   Üç Devlet Başkanı I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:48 pm

Anlamamak elde mi Very Happy tipinde hayır yok lol!
Misafir
Misafir
Anonymous

Üç Devlet Başkanı Empty
MesajKonu: Geri: Üç Devlet Başkanı   Üç Devlet Başkanı I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 11:37 pm

Very Happy:Dsende haklısın tabi
Admin2
Admin
Admin

Aldığı

Üç Devlet Başkanı Empty
MesajKonu: Geri: Üç Devlet Başkanı   Üç Devlet Başkanı I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 11:02 am

Üç Devlet Başkanı Namekanokan_51415

Yorum yok lol!

Üç Devlet Başkanı
1 sayfadaki 1 sayfası