Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Sayfa

Burada tansiyon asla yükselmez. Çünkü burası DORUK NOKTASI..!!!

AnasayfaYAŞAM İÇİN ÖĞÜTLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =)

2 posters
YazarMesaj
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı
Madalya: Konu açma üstadı Konu açma üstadı

Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =) Empty
MesajKonu: Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =)   Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =) I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 5:08 pm

Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =) Tcoskuneg6wa2

*Coşkun açtır, Nuri abi tok.
* Coşkun kot giyer, Nuri abi beyaz takım elbise.
* Coşkun kaba kuvvet kullanır, Nuri uyku ilacı. ( Gazoz ile Birlikte Very Happy )
* Coşkun sevgi barındırmaz, kin kusar, Nuri abi sever belli etmez.
* Coşkun bira içer, Nuri abi viski.
* Coşkun uyuşturucuyu kullanır ve satar, Nuri abi kullanmaz, sattırır.
* Coşkun arkadaşları ile gezer, Nuri abi tek takılır.
* Coşkun traş olmaz, Nuri abi sinek kaydıdır.
* Coşkun Cadillac, Ponciac gibi geniş arabalar kullanır, Nuri abi Mercedes'e biner.
* Coşkun mekan dinlemez, Nuri abi mutlaka yatak odası kullanır.
* Coşkun hedefe her durumda saldırır, Nuri abi hedefi baygınlaştırır.
* Coşkun görevini yaparken kin kusar kuvvet kullanır, Nuri abi dokunuşlarla işini tamamlar.
* Coşkun polis tarafından ilk yakalanır, Nuri abi son.
* Coşkun serseridir, Nuri abi organizasyon ve teknoloji insanıdır.
* Coşkun tecavüz eder ama ispatlayamaz, Nuri abi mutlaka kaset kaydı yapar.
* Coşkun para ve uyuşturucu için babasını satar, Nuri abi onurludur.
* Coşkun emir alır, Nuri abi emir verir.

· Coşkun, vasıfsız bir sokak sapığı olarak güdülerinin esiridir...
Nuri Alço ise kötülüğü simgeleştiren bir anlayışın ipek bornozundan saten çarşaflı yuvarlak yatağına kadar tüm teşkilatı tamam gürbüz ve yiğit figürdür

· Tecavüzcü Coşkun, direk saldırarak sadece şaşkınlık ve korkuya yol açar...
Nuri Alço ise tarzında, daha ağır biçimde hayal kırıklıkları barındırır ve bunlardan beslenir.

· Tecavüzcü Coşkun, esrar ile uyuşur ve genellikle sadece kullanıcıdır...
Nuri Alço'nun ilgilendiği uyuşturucu kokaindir hem de satıcıdır.

· Tecavüzcü Coşkun, kaybetmişliği simgeler ve bu yüzden korkacak bir şeyi yoktur...
Nuri Alço ise 'şeylerin! sahibidir ve bunları kaybedecek gibi olunca aklı çıkar, çok korkar!...

· Tecavüzcü Coşkun, bastırılmış cinselliğin hıncını hayvanlaşarak almaya kararlıdır ve 'bayan kıstırma' durumlarındaki biçimsiz kahkahasıyla kendini ele verir...
Nuri Alço, sahte evlilik vaadiyle, sadece kadına sahip olmakla yetinmeyip o kadını satarak, kurye yaparak, sermaye yaparak vs. yıllar yılı kullanmaya niyetli haliyle, tatminsiz ve şeytanidir, en fazla sinsi model sırıtır. Tam bir çakaldır.

· Tecavüzcü Coşkun, bir toplum kurbanı simgesidir, tedavisi mümkün olabilir...
Toplum ise Nuri Alço'nun kurbanıdır, tedavi mümkün değildir!..
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =)   Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =) I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 7:03 pm

nuri abi kullanmaz sattırı lol! süper . tamda sana göre bişi bulmuşun kanka lol!
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı

MesajKonu: Geri: Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =)   Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =) I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 12:40 pm

Eeee kan çekiyor. Nuri Abim Benim bea lol!
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =)   Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =) I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:07 pm

bunu ilk ben koymuştum ama admin siteyi düzenlerken yok etmiş sanırım SadSad
Admin2
Admin
Admin

Aldığı

MesajKonu: Geri: Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =)   Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =) I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:26 pm

Olabilir ben görmedim ama büyük ihtimalle aqu'nun suikastine kurban gitmiştir Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =)   Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =) I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:30 pm

büyük ihtimal lol!
Admin2
Admin
Admin

Aldığı

MesajKonu: Geri: Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =)   Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =) I_icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 8:32 am

JFK yı da Aqu öldürdü zaten şimdi ben değildim ayağına yatıyor lol!
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =)   Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =) I_icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 10:56 am

muhakkak lol!
haykoliq
Teğmen
Teğmen
haykoliq

Nerden dostum : diyarbakır
Ne işle meşgulsün : adam deşiyom :D
Lakap : hayfan

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

MesajKonu: Geri: Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =)   Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =) I_icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 3:35 pm

zuhahahahaha Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =) 52227 nuri abi sen bizim herşeyimizsin

Çoşkun ile Nuri Abi Arasındaki Farklar =)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-