Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Sayfa

Burada tansiyon asla yükselmez. Çünkü burası DORUK NOKTASI..!!!

AnasayfaYAŞAM İÇİN ÖĞÜTLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sağlamdan Yalanlama [alayı şerefsiz bunların takımımızda gözleri war ]

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Sağlamdan Yalanlama [alayı şerefsiz bunların takımımızda gözleri war ] Empty
MesajKonu: Sağlamdan Yalanlama [alayı şerefsiz bunların takımımızda gözleri war ]   Sağlamdan Yalanlama [alayı şerefsiz bunların takımımızda gözleri war ] I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 4:55 pm

Sağlam'dan yalanlama

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, bugün bir gazetede, ''Senin yerinde olsam ağzını burnunu kırardım'' başlığı ile yayımlanan haberle ilgili açıklamada bulundu.

Ertuğrul Sağlam, yaptığı açıklamada, ''Haberde yer alan, geçen sezon bir kamp sırasında İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman arasında bir tatsızlık yaşandığı, bunun üzerine benim Üzülmez'e (Senin yerinde olsam ağzını burnunu kırardım) dediğim iddiaları, tamamen yalan ve iftiradır'' dedi.

Sağlam'ın açıklamasında daha sonra özetle şu ifadelere yer verildi:

''İçeriği tamamen hayal ürünü olan bu sözde haber, takımımızın birlik ve düzenini bozmak üzerine kurulu düzmece bir senaryodur. Bahsi geçen sözde haberde iddia edildiği gibi böyle bir olay asla yaşanmamış ve benim karakterimdeki bir teknik adamla oyuncusu arasında yaşanması da söz konusu dahi olmayacak bir polemiktir. Camiamızın ve spor basınının bu tarz yalan haberlere itibar etmemesini önemle rica ederim.''
haykoliq
Teğmen
Teğmen
haykoliq

Nerden dostum : diyarbakır
Ne işle meşgulsün : adam deşiyom :D
Lakap : hayfan

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

Sağlamdan Yalanlama [alayı şerefsiz bunların takımımızda gözleri war ] Empty
MesajKonu: Geri: Sağlamdan Yalanlama [alayı şerefsiz bunların takımımızda gözleri war ]   Sağlamdan Yalanlama [alayı şerefsiz bunların takımımızda gözleri war ] I_icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 2:35 pm

peehh takım ruhu var be abicim bizde daha ne yazıp çiziyolar anlamış değilim Sağlamdan Yalanlama [alayı şerefsiz bunların takımımızda gözleri war ] 128808

Sağlamdan Yalanlama [alayı şerefsiz bunların takımımızda gözleri war ]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-