Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Sayfa

Burada tansiyon asla yükselmez. Çünkü burası DORUK NOKTASI..!!!

AnasayfaYAŞAM İÇİN ÖĞÜTLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tezahüratlar -2

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Tezahüratlar -2 Empty
MesajKonu: Tezahüratlar -2   Tezahüratlar -2 I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 5:11 pm

Şampiyon Olalım Bu Sene
Şampiyon Olalım Bu Sene, Uçalım Göklere, Koyalım Cimboma Fenere,Bir Çizik Atalım Dertlere,Beşiktaş'ım Adını Yazalım Her Yere

Ne Bir Heves,Ne Bir Tutku
Seni Sevdik Yemin Ettik Beşiktaşş, Sevdamızdan Ayıracak Hiç Bir Bedel Yok Bu Dünyada, Ne Bir Heves, Ne Bir Tutku, Beşiktaş'ım Anlatılmaz Sevgi Bu, Tapıyoruz, Seviyoruz, Aşkından Kahrolduk Biz Deliriyoruz

Aklımda Bir Tek Sen
Aklımda Bir Tek Sen, Fikrimde Bir Tek Sen, Ne Farkeder Kartal, Sen Hergün Yenilsen,Uğrunda Herşeyden Öyle Vazgeçmişken Nasıl Vazgeçerim Beşiktaş'ım Senden

Aşk Değil Sevgi Değil
Aşk Değil Sevgi Değil Beşiktaş'ım Delilik Bu Herşeyi Sende Buldum Yokki Bunun Başka yolu

Ne F16lar
Ne F16lar, Ne de Füzeler, Türkiye'yi Bölmek Böyle G.t İster KAHROLSUN pkk

Çıldırt Bizi Delirt Bizi Kartalım
Çıldırt Bizi Delirt Bizi Kartalım Bu Stadı Başlarına Yıkalım

Burası Beşiktaş Alayına Gider
Burası Beşiktaş Alayına Gider Uğraşma Bizimle G.t Oğlanı fener, Bu Hayat Dediğin Elbet Bir gün Biter, Azrailinin Biziz G.t Oğlanı fener

Bir Taş Attım Pencereye Tık Dedi
Bir Taş Attım Pencereye Tık Dedi Azize Çıktı Kızım Evde Yok Dedi Vaaay Vaayy!!!Demirciler Demir Döver Ocakta Genç fenerli Ne Hoş Olur Kucakta Vaaay Vaaaayy!!

Kıyamet Kopar Çöker Karanlık
Kıyamet kopar,çöker karanlık,Allah bizi affetmez çok günah aldık, Sevenler ayrılmaz biz bir plan yaptık,Tüm Çarşı cehennemden kombine aldık

Bu Sevda dan Vazgeçersek
Beşiktaş'ım, Hayat Sensin, Dünyam Sensin, Herşey Sensin, Gelecekse Tüm Acılar Biz Hazırız Senden Gelsin Bu Sevdadan Vazgeçersek Allah Belamızı Versin.Siyah Ulan, Beyaz Ulan, Alayına Gider Ulan!!!

Siyahım Zindan Olsun Beyaz Aydınlık
Seninle Ağladık Senle Güldük Biz,Sevdamız Uğruna Canlar verdik Biz,Siyahın Zindan Olsun Beyaz Aydınlık Herkese Var Olmaz Beşiktaşlılık

Bu Sevda Bitmez...
Bu Sevda Bitmez Hasret Bitmez İsteyene Gider Hiç Farketmez Bu Alemde Çarşı Herkese Karşı Allah Affeder Çarşı Affetmez

Bir of Çekelim Kendimizden Geçelim
Of of Yeter Artık Beşiktaş'ım Of Of Her Maçına Geliyoruz Of of Yenilsende geliyoruz Yensende Geliyoruz Ölümüne Seviyoruz Of Of

Amigomuzun
Amigomuzun,Kebapçımızın Yoksa Reklam yıldızımısın Anlıyamadık Sen Ne Ayaksın Alen Abi Sen Manyakmısın

Bütün Stad Halay Çeksene
Bir Taş Attım Havaya Düştü Saraçoğluna 40.000 fenerli Si.tim O da yetmedi Bana Heleloyloyloy Beşiktaş'ım fenere Koy

Ben Beşiktaş Çocuğuyum
Ben Beşiktaş Çocuğuyum Feneri de Neyleyim Ne Kadar Fenerli Varsa An.sını Si.eyim

Bitmesin Dertler Si.ime Kadar
Bitmesin Dertler Si.ime Kadar Beşiktaşlıyız Ölene Kadar Sende Olmazsan Bu Dünya da Sevilecek Ne Var

Kapalı Tribün Loca Olsada
Yağmurlu Bir Günde Görmüştüm Seni Üstünde Çubuklu Formalar Vardı Bir Anda Vuruldum Aşık Oldum Ben Hayatın Anlamı Beşiktaş sın Sen Ölümle Yaşamı Ayıran Çizgi Beşiktaş tan Bizi Ayıramazki Kapalı Tribünler Loca Olsa da Renklerden Bizi Koparamaz ki

Seninle Başladı Gece
Kazanda Başladı Gece Alkolikmi Sandın Sadece Beşiktaşlıyız Harbi Delikanlıyız Susun A.ınıza Koyarız

Yılarca Kahrolsak Dertten Kederden
Yıllarca Kahrolsak Dertten Kederden Bilsekki Kellemiz Kopar Bedenden Aşkımız Harbiden Hemde Derinden Asla Vazgeçmeyiz Beşiktaş Senden

Yok Bu Sevdanın Bir Tarifi
Çokkkkkkk Seviyoruz Deli Gibi Yokkkkkk Bu Sevdanın Bir Tarifi Sen Bu Gönüllerin Sahibi Kartalll

Haydi Bastır BeşiktaşHaydi Bastır Beşiktaş Ölümüne Beşiktaş Sevdik Gönül Verdik Her Maçına Geldik Haydi Bastır Beşiktaş Beşiktaş Ooooohhhhhhhooooooooohhhhhh....

Güzeller Güzeli
Güzeller Güzeli Gel Yala Si.imi Oğlanların Hepsi Genç Fenerbahçeli

Aziz Yıldırım
Hangimizin Var Böyle Rezil Tarihi Kim Oynattığı Altı İbn.yi Aziz Yıldırım Kapat Şu Kerhaneyi Si.erim Böyle Efsaneyi

Beşiktaşlı Olmayan...
Beşiktaşlı Olunmaz Beşiktaşlı Doğulur Beşiktaşlı Olmayanlar Oros.u Çocuğudur...

Deli Diyorlar Bana
Sevdim Seni Bir Kere Başkasını Sevemem Deli Diyorlar Bana Desinler Değişemem Ohhh

Mesut Et BiziŞampiyonluk Hasretiyle Çok Çile Çektik Geceleri Uyumadık Sabahlar Ettik Uçurumlara Düşmeden Tut Elimizi Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Şampiyon Görelim Sizi
Bu Sene Şampiyon Görelim Sizi Ölmeden Mezara Koymayın bizi Korkkutmaz Bizleri Mûsalla Taşı Ölümüne Seviyoruz Biz Beşiktaş ı

Okulda Defteri
Okulda defteri evde anneyi terkedip geldik sevgilimizi utanmadan istiyor yüzsüzler dolar bu alemde kral yine TARAFTAR

Şampiyon Ol Beşiktaşım
Cimboma Koy Fenere Koy Şampiyon Ol Beşiktaşım

Yalanmış Anladım Başka Sevgiler...
Yalanmış Anladım Başka Sevgiler En Tatlı Sevgiler Senleymiş Meğer Şampiyon Olmadan Ölürsem Eğer Kefenim Siyahla Beyaz Olsun

Semtimiz erkek semti...
Gün Doğdu Hep Uyandık Statlara Dayandık Beşiktaş'ın Uğrunada Bayraklara Sarıldık Semtimiz erkek semti aşık eder herkesi üzerimden eksilmesin bayrağımın gölgesi işte biz kötü günde hep Omuz Omuzayız övünmek gibi olmasın biz Karakartallıyız

Omuz Omuza...Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin

G.t Oğlanlarına Bakma Beşiktaş
Sen Bu G.t Oğlanlarına Bakma Beşiktaş Fener Cimbombom Gerisi Tıraş Kalbimizde Simsiyah Bembeyaz Bir Aşk Şampiyonluk İstiyoruz Beşiktaş Avrupa Fatihimiz Palavra Bekareti Bozmadık mı Kanarya Ellerimizde Döner Stat Çıkışlarında Görürsen Bir gün Şaşırma Şarabı da İçeriz Esrarı da Çekeriz Bize Beşiktaş Derler Biz Adamıda S.keriz Laylaylay la la

İmparator Fatihİstersen Armani Giy İstersen Guçuferre İstersen Mercedeze Bin İstersen Ferrariye İstersen Tesbih Salla Sallamayı Bilmezsende O. Çocuğusun Fatih Terim Bu Alemde

Beşiktaş'ın Manyağıyız
Besiktasın Manyagiyiz,Piskopatın Allahıyız Alem Buysa Kral Biziz Gırtlakları Biz Keseriz Elimizde Saraplarla Belimizde kasatura Biz ölmeye gidiyoruz Fenerbahce mekanına...
haykoliq
Teğmen
Teğmen
haykoliq

Nerden dostum : diyarbakır
Ne işle meşgulsün : adam deşiyom :D
Lakap : hayfan

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

Tezahüratlar -2 Empty
MesajKonu: Geri: Tezahüratlar -2   Tezahüratlar -2 I_icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 2:35 pm

emeğine sağlık çok güzeller Tezahüratlar -2 23589

Tezahüratlar -2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-