Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Sayfa

Burada tansiyon asla yükselmez. Çünkü burası DORUK NOKTASI..!!!

AnasayfaYAŞAM İÇİN ÖĞÜTLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Amerikan Dolarının Sırrı

4 posters
YazarMesaj
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı
Madalya: Konu açma üstadı Konu açma üstadı

Amerikan Dolarının Sırrı Empty
MesajKonu: Amerikan Dolarının Sırrı   Amerikan Dolarının Sırrı I_icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 2:48 pm

Bilindiği üzere IN GOD WE TRUST yazar 1 Doların üzerinde. Hatta çok muhabbeti geçmiştir. ''Görüyor musun adamları dinlerine ne kadar bağlı'' diye. Şimdi bu görüşü tamamen çürütüp çöpe atacağız. Önce bir doların resmini iyice inceleyelim:

Amerikan Dolarının Sırrı 20063010

Şimdi şu kısmını incelemeye alalım:

Amerikan Dolarının Sırrı 20063011

Bi kere bu şekil ne anlama geliyor. Onu bilmemiz lazım.

Amerikan Dolarının Sırrı 20063410

Bu şekil illuminati sembolü. Anlam olarak ordaki göz tanrıları olan baphomet(mitolojide :şeytan) Dünyayı o gözlüyo anlamında

1 doların arkasında,12 katlı piramit ve bir de göz vardır.12 kat Yakup'un 12 oğlunu yani 12 İsrail boyunu ,piramit'in tepesinde ki ışıklı göz ise "Her şeyi gören göz" yani Yehova anlamına gelmektedir.Bu 12 oğul ve Yakup'u temsil eder.13, Kabalistik ebcet hesabına göre de, sevginin birliği,İsrail'İn birliği anlamına gelmektedir.Ancak 12 katlı piramit ile göz arası açıktır.Bunun anlamı da,hedefledikleri "Tek Dünya Devleti"ni kuramadıklarından kaynaklanır.
Ayrıca piramit'in üst kısmında yazan "ANNUIT COEPTIS" yazısını görmekteyiz.Bu yazı,başladığın işi bitirmek anlamına gelmektedir.Bu da gene Tevrat kaynaklıdır."Kudüs'ten başlayan yılan,zaferle zincirini tamamlayıp yine Kudüs'e dönecektir."

Piramidin altında ki rakamlar (MDCCLXXVI) 1776 tarihini gösterir.Bu tarih de Illüminati 'nin kuruluş tarihidir.İlluminati "Aydınlanmışlar" anlamındadır ve Efendiler denilen süper zenginlerin yönettiği bir dünya komplosudur. 1772 yılında Wilhelm-Bader Kongresinde, masonlar İlluminati ile birleştiklerinden,bu tarih masonlar için de önemlidir.

Amerikan Dolarının Sırrı 20063610

Ayrıca üç boyutlu piramid'in ayrı ayrı düşündüğümüzde her boyutu için

Tabanlar toplamı 666 sayısı'nı veriyor. Bu da satanizm'de şeytanın rakamı olarak kabul ediliyor

Buna ek olarak Piramid'in simetriğini düşünüp uçlarına gelen harfleri dikkate aldığımızda İlginç bir sonuç ortaya çıkıyor.

Amerikan Dolarının Sırrı 26048711

Harfler MASON kelimesini oluşturuyor.

Piramid'in altında ve üstündeki yazılar da çok büyük anlam ifade ediyor

Amerikan Dolarının Sırrı 20063710

Piramidin altında yazan NOVUS ORDO SECLORUM kelimesine dikkat edelim. Novus = yeni, ordo=düzen, Seclorum =Dünya, Seküler Seclorum iki anlama geliyor. Cümle Yeni Dünya düzeni yani yeni seküler düzen demek. Seküler kelime anlamı olarak din dışı dinsiz gibi anlamlara geliyor.

Üstte yazan Annuit Coeptis = Bizim meselemiz demek. Yani anlıyoruz. Bunların amacı ne sağında yazan IN GOD WE TRUST ile birebir zıt.

Amerikan Dolarının Sırrı 20063611

doların sağ tarafında bulanan
bu şekilde ise üstteki yıldızlar elindeki oklar ve yapraklar hepsi 13'er adet. 13 biliyorsunuz hıristiyanlıkta uğursuz sayı. O yüzden satanizm ve masonlukta 13uğurlu sayı olarak kabul edilmektedir.

Amerikan Dolarının Sırrı 1dolar10

Kartal'ın ağzında ki "E PLURIBUS UNUM" yazısı da,birçokları arasında bir tane demektir ki,Tevrat'ta kullanılan seçilmişlik,tanrıoğlu ayrıcılığının simgelenmesidir. Kartalın gövdesinde ki 7 dikey çizgi, "Kutsal Şamdanı" ve 7 kiliseyi (Efes, İzmir,Bergama,Akhisar,Salihli, Alaşehir ve Pamukkale) simgeler.
ErGeNeKoN
Onbaşı
Onbaşı
ErGeNeKoN

Nerden dostum : Çorum tabikide
Ne işle meşgulsün : basket futbol toplu oyunlar:)
Lakap : ErGeNeKoN

MesajKonu: Geri: Amerikan Dolarının Sırrı   Amerikan Dolarının Sırrı I_icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 3:01 pm

garipppppp hemde çok garip..... Arrow
http://www.caltarih.com
eliff
Yarbay
Yarbay
eliff

Nerden dostum : çankırı
Ne işle meşgulsün : yan kesici
Lakap : kardeşimin sitesi

Aldığı
Madalya: Yorum üstadı Yorum üstadı

MesajKonu: Geri: Amerikan Dolarının Sırrı   Amerikan Dolarının Sırrı I_icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 10:50 pm

ya varya adamların ne kadar gereksız oldugu buradan bellı 1 dolar ıcın neler dusunmusler dha bızım mılletımız genclerımızde bunlara ozenıo ya dunya aclıktan kırılıo adamlar yok dolara ne anlamlı ıfadeyı koysak dıe dusunuo ya gıdın yatın oolum Amerikan Dolarının Sırrı 860706
Admin
Korgeneral
Korgeneral
Admin

Nerden dostum : Kengürü
Ne işle meşgulsün : Öğrenciliği bırakıp adminlik yapmayı düşünüyorum
Lakap : NaRKoTisT

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

MesajKonu: Geri: Amerikan Dolarının Sırrı   Amerikan Dolarının Sırrı I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 12:41 pm

Ama ELİF onu ilk yapanın da belli bi amacı vardır da neyse burda onu kurcalamayalım Wink
http://4metrebez.tr.gg
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Amerikan Dolarının Sırrı   Amerikan Dolarının Sırrı I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 6:47 pm

Admin demiş ki:
Ama ELİF onu ilk yapanın da belli bi amacı vardır da neyse burda onu kurcalamayalım Wink

bencede site üzerinde pek karıştırmayın konuları sonra site uçar fln bide onlarla uuraşmayalım santa
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Amerikan Dolarının Sırrı   Amerikan Dolarının Sırrı I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 6:59 pm

ya amerikalilar icin daha dünya haritasinda yerini bulamiyo fln den miyomu
nüfüs un cogunlugun dan bahsediyom hani bunlar bunlari nasi anliyo yani
cogu bilmiyodur bence sizin paranizda mason yaziyo desen
Admin
Korgeneral
Korgeneral
Admin

Nerden dostum : Kengürü
Ne işle meşgulsün : Öğrenciliği bırakıp adminlik yapmayı düşünüyorum
Lakap : NaRKoTisT

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

MesajKonu: Geri: Amerikan Dolarının Sırrı   Amerikan Dolarının Sırrı I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 7:40 pm

Ya o da olabilir ama paranın tasarımını yapan kişi bişeyleri ima etmiş demek ki
http://4metrebez.tr.gg
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Amerikan Dolarının Sırrı   Amerikan Dolarının Sırrı I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 7:50 pm

hepsini öldürmek lazım taksime koy bunları bak gör sonra linç eden edene lol!
eliff
Yarbay
Yarbay
eliff

Nerden dostum : çankırı
Ne işle meşgulsün : yan kesici
Lakap : kardeşimin sitesi

Aldığı
Madalya: Yorum üstadı Yorum üstadı

MesajKonu: Geri: Amerikan Dolarının Sırrı   Amerikan Dolarının Sırrı I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 10:09 pm

aykutalp sen bana karıstırma mı dedın yok ya ben yanlıs anladım demı ole sey bdememıssındır Amerikan Dolarının Sırrı 128808
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Amerikan Dolarının Sırrı   Amerikan Dolarının Sırrı I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 11:12 pm

tuuurul nerdesin dostuumm yaaa foruma gelde kaynatalım azcık bu arada bu dolardaki mason olayı çok fena bişey Türkiyedeki siyasi liderlerin çoğuda mason
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı

MesajKonu: Geri: Amerikan Dolarının Sırrı   Amerikan Dolarının Sırrı I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 10:06 am

Admin demiş ki:
Ya o da olabilir ama paranın tasarımını yapan kişi bişeyleri ima etmiş demek ki

O dolarları tasarlayanlar Amerikanın kurucuları , ilk başkanları , yada gerçekten emeği geçen kişiler. Durum ortada sanırım.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Amerikan Dolarının Sırrı   Amerikan Dolarının Sırrı I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 10:40 am

iyiki aydınlattın bizi saol yanii sende olmasan bitmiştik biz lol!
Admin2
Admin
Admin

Aldığı

MesajKonu: Geri: Amerikan Dolarının Sırrı   Amerikan Dolarının Sırrı I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 3:25 pm

Gazman gibiyim dimi halk kahramanı lol!

Amerikan Dolarının Sırrı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-