Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Sayfa

Burada tansiyon asla yükselmez. Çünkü burası DORUK NOKTASI..!!!

AnasayfaYAŞAM İÇİN ÖĞÜTLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cennetin kapasitesi

2 posters
YazarMesaj
Admin
Korgeneral
Korgeneral
Admin

Nerden dostum : Kengürü
Ne işle meşgulsün : Öğrenciliği bırakıp adminlik yapmayı düşünüyorum
Lakap : NaRKoTisT

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

Cennetin kapasitesi Empty
MesajKonu: Cennetin kapasitesi   Cennetin kapasitesi I_icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 5:27 pm

Allah (tövbe haşa) bakmis ki her gelen cennete giriyor ve de artik kapasitesi dolmak üzere, meleklerini yanina çagirip, cennete girmeye hak kazananlarin ölüm hikayelerini dinleyin mantikli ve hakli bulduklarinizi içeri alin gerisini gonderin demis.
Cennetin kapisi ilk çalista bir adam görmüsler melekler karsilarinda. Anlat bakalim hikayen nedir demisler. Adam da - Ben Amerika da bir apartmanin 25. katinda oturuyorum demis, bir gün eve geldigimde karimi çirilçiplak yatakta gördüm ve beni aldattigini düsünerek hemen ortaligi aramaya basladim, karim da bir yandan arkamdan yapma nolur falan demekte, fakat hiçbir yerde adami bulamadim, en sonunda gözüm balkon demirine takildi, orada bir adamin demirlere tutunarak asagi sarktigini gördüm, hemen kosup parmaklarini ittiriverdim, adam asagi düstü,dallara falan çarpti sirtüstü yere yapisti fakat ölmedi. Ben de Buzdolabini adamin üstüne attim ve adam öldü, bende sevincimden kalp krizi geçirip öldüm demis.
Melekler bunun üzerine geç bakalim demisler, daha sonra cennetin kapisi tekrar alinmis, ikinci adam ayni soru sorulunca - Ben Amerika da bir apartmanin 26. katinda oturuyorum demis. Balkona çikip hava aliyordum dengemi kaybedip asagi düstüm tam bu anda 25. katin parmakliklarini yakalayabildim fakat manyagin biri önce beni asagi atti sonra da üzerime buzdolabi firlatti ve ben de öldüm demis.
Melekler bu adam da masum diyerek geç bakalim demisler.Cennetin kapisi üçüncü kere çaldiginda içeri Bill Clinton girmis, melekler onu görünce sasirmislar ve burada ne isi oldugunu sormuslar, Bill Clinton
- Simdi hikayem söyle, ben cirilçiplak bir buzdolabinin içindeydim..
http://4metrebez.tr.gg
eliff
Yarbay
Yarbay
eliff

Nerden dostum : çankırı
Ne işle meşgulsün : yan kesici
Lakap : kardeşimin sitesi

Aldığı
Madalya: Yorum üstadı Yorum üstadı

MesajKonu: Geri: Cennetin kapasitesi   Cennetin kapasitesi I_icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 3:33 pm

ya kardeşim ii güzelde bence böyle konulara Allahı melkelerı karıstırmasan daha ii olur benım kı sadece bı tavsıye lol!
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Cennetin kapasitesi   Cennetin kapasitesi I_icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 3:37 pm

abi fıkra fln diyoz da bunlarin hepsi cehennemlik olmadi mi simdi 2 adam haric
eliff
Yarbay
Yarbay
eliff

Nerden dostum : çankırı
Ne işle meşgulsün : yan kesici
Lakap : kardeşimin sitesi

Aldığı
Madalya: Yorum üstadı Yorum üstadı

MesajKonu: Geri: Cennetin kapasitesi   Cennetin kapasitesi I_icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 2:36 pm

smokın arkadasım kım cennetlık kım cehennemlık onu Allahtan baska kımse bılemez onun ıcın bu konulara pek kafanı yorma sen ustune dusenı yap gerısıne takılma ısın ıcınden cıkamazsın dinde felsefe olmaz çünkü
Admin
Korgeneral
Korgeneral
Admin

Nerden dostum : Kengürü
Ne işle meşgulsün : Öğrenciliği bırakıp adminlik yapmayı düşünüyorum
Lakap : NaRKoTisT

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

MesajKonu: Geri: Cennetin kapasitesi   Cennetin kapasitesi I_icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 2:38 pm

eliff demiş ki:
ya kardeşim ii güzelde bence böyle konulara Allahı melkelerı karıstırmasan daha ii olur benım kı sadece bı tavsıye lol!

Kardeşim bu fıkrayı ben kurgulamadm ki king
http://4metrebez.tr.gg
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Cennetin kapasitesi   Cennetin kapasitesi I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 9:45 pm

komik bi fıkra ama biraz uygun değil elifin dediği gibi ama aqucum seninde yapabileceğin bişi yook Smile

Cennetin kapasitesi
1 sayfadaki 1 sayfası