Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Sayfa

Burada tansiyon asla yükselmez. Çünkü burası DORUK NOKTASI..!!!

AnasayfaYAŞAM İÇİN ÖĞÜTLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Siyah Beyaz TÜRK Bebekler

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Siyah Beyaz TÜRK Bebekler Empty
MesajKonu: Siyah Beyaz TÜRK Bebekler   Siyah Beyaz TÜRK Bebekler I_icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:24 pm

Siyah Beyaz Türk Bebekler
23.07.2008 09:06

Berlin’de yeni dünyaya gelen biri siyah diğeri beyaz renkli ikiz bebeklerden sonra; Amerika’da biri siyah diğeri beyaz renkli üstelik de Türk olan ikiz bebeklerin yaşadığı haberi Yavru Kartal dergimize ulaştı.
Alman Stephan Gerth ile Ganalı eşi Florence Addo –Gerth’ün yeni doğan biri siyah diğeri beyaz renkteki bebekleri, dünyada büyük ilgi uyandırmıştı. Kulübümüz de kamuoyuna ikiz bebekleri Türkiye’ye davet edip, Türkiye’de bir spor kulübünün yayınladığı ilk çocuk dergisi olan Yavru Kartal’ın üyesi yapacağını, BJK İnönü Stadı’nda bir maçımızı izlemelerini sağlayacağını, Kartal Yuvası mağazamızdan çocuk ürünleri setini Berlin’e göndereceğini duyurmuştu.

Bu duyurumuzun ardından, Amerika’da biri siyah diğeri beyaz renkli üstelik de
Türk olan ikiz bebeklerin yaşadığı haberi Yavru Kartal dergimize ulaştı. Civan ve Ceyhan isimlerindeki ikiz bebeklerin anneleri Sevim Dorris, İstanbullu. Sevim Doris ve Ray Shun Doris’in ikiz bebekleri Civan ve Ceyhan, fotoğraflarını Yavru Kartal dergimiz için gönderdiler.

Kulübümüz siyah beyaz Türk ikiz bebeklere de aynı alakayı gösterecek; Yavru Kartal dergimizin üyesi yapıp, BJK İnönü Stadı’nda maç izlemelerini sağlayacaktır.

Civan ve Ceyhan’a Beşiktaş’la dolu bir ömür diliyoruz....

Siyah Beyaz Türk Bebekler
23.07.2008 09:06

Berlin’de yeni dünyaya gelen biri siyah diğeri beyaz renkli ikiz bebeklerden sonra; Amerika’da biri siyah diğeri beyaz renkli üstelik de Türk olan ikiz bebeklerin yaşadığı haberi Yavru Kartal dergimize ulaştı.
Alman Stephan Gerth ile Ganalı eşi Florence Addo –Gerth’ün yeni doğan biri siyah diğeri beyaz renkteki bebekleri, dünyada büyük ilgi uyandırmıştı. Kulübümüz de kamuoyuna ikiz bebekleri Türkiye’ye davet edip, Türkiye’de bir spor kulübünün yayınladığı ilk çocuk dergisi olan Yavru Kartal’ın üyesi yapacağını, BJK İnönü Stadı’nda bir maçımızı izlemelerini sağlayacağını, Kartal Yuvası mağazamızdan çocuk ürünleri setini Berlin’e göndereceğini duyurmuştu.

Bu duyurumuzun ardından, Amerika’da biri siyah diğeri beyaz renkli üstelik de
Türk olan ikiz bebeklerin yaşadığı haberi Yavru Kartal dergimize ulaştı. Civan ve Ceyhan isimlerindeki ikiz bebeklerin anneleri Sevim Dorris, İstanbullu. Sevim Doris ve Ray Shun Doris’in ikiz bebekleri Civan ve Ceyhan, fotoğraflarını Yavru Kartal dergimiz için gönderdiler.

Kulübümüz siyah beyaz Türk ikiz bebeklere de aynı alakayı gösterecek; Yavru Kartal dergimizin üyesi yapıp, BJK İnönü Stadı’nda maç izlemelerini sağlayacaktır.

Civan ve Ceyhan’a Beşiktaş’la dolu bir ömür diliyoruz....

[img][/img]
haykoliq
Teğmen
Teğmen
haykoliq

Nerden dostum : diyarbakır
Ne işle meşgulsün : adam deşiyom :D
Lakap : hayfan

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz TÜRK Bebekler   Siyah Beyaz TÜRK Bebekler I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 6:24 pm

kıs dikkat ettinmi hep ilginç şeyler bize denk geliyo scratch
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz TÜRK Bebekler   Siyah Beyaz TÜRK Bebekler I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 6:53 pm

ya bebeklerin resimlerini ekleyemedim ekleyecektim ama beceremedim Sad bi görsen biri bildiği siyah diğeride bembeyaz ve ikizler ama o kadar tatlılarki eğer görmek istersen BEŞİKTAŞIN resmi sitesinden bulabilirsin
haykoliq
Teğmen
Teğmen
haykoliq

Aldığı

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz TÜRK Bebekler   Siyah Beyaz TÜRK Bebekler I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 7:19 pm

he tşk bakarım Wink hatta eklerimde Very Happy
haykoliq
Teğmen
Teğmen
haykoliq

Aldığı

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz TÜRK Bebekler   Siyah Beyaz TÜRK Bebekler I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 7:42 pm

ahada bizim ikizler Very Happy

Siyah Beyaz TÜRK Bebekler Siyahb10
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz TÜRK Bebekler   Siyah Beyaz TÜRK Bebekler I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 7:54 pm

benim dediklerim bunlar değildi ama olsun paylaşım için teşekkürler cheers
haykoliq
Teğmen
Teğmen
haykoliq

Aldığı

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz TÜRK Bebekler   Siyah Beyaz TÜRK Bebekler I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 8:08 pm

bunlar bunlar Wink
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz TÜRK Bebekler   Siyah Beyaz TÜRK Bebekler I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 8:19 pm

yok hayır onlarda kasdettiğim resimler bunlar değildi ama bebeler aynı yani lol!
haykoliq
Teğmen
Teğmen
haykoliq

Aldığı

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz TÜRK Bebekler   Siyah Beyaz TÜRK Bebekler I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 8:21 pm

hee tmm Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz TÜRK Bebekler   Siyah Beyaz TÜRK Bebekler I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 9:12 pm

cheers
haykoliq
Teğmen
Teğmen
haykoliq

Aldığı

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz TÜRK Bebekler   Siyah Beyaz TÜRK Bebekler I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 9:36 pm

Wink

Siyah Beyaz TÜRK Bebekler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-