Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Sayfa

Burada tansiyon asla yükselmez. Çünkü burası DORUK NOKTASI..!!!

AnasayfaYAŞAM İÇİN ÖĞÜTLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Metafizik

2 posters
YazarMesaj
Admin
Korgeneral
Korgeneral
Admin

Nerden dostum : Kengürü
Ne işle meşgulsün : Öğrenciliği bırakıp adminlik yapmayı düşünüyorum
Lakap : NaRKoTisT

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

Metafizik Empty
MesajKonu: Metafizik   Metafizik I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 11:21 am

Metafizik Exorcist6lcpj4
http://4metrebez.tr.gg
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı
Madalya: Konu açma üstadı Konu açma üstadı

Metafizik Empty
MesajKonu: Geri: Metafizik   Metafizik I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 12:03 pm

Daha öncede görmüştüm bunları. Bir çoğu insanları germek için PhotoShop ile yapılıyor. Tamam bazıları gerçek olabilir ama yinede çoğu saçma...
Misafir
Misafir
Anonymous

Metafizik Empty
MesajKonu: Geri: Metafizik   Metafizik I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:46 pm

bencede son resim çok felaket bişi yaa lol!
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı
Madalya: Konu açma üstadı Konu açma üstadı

Metafizik Empty
MesajKonu: Geri: Metafizik   Metafizik I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 10:15 am

Onda da montaj yoksa benim de adım Tuğrul değil. Öyle Fotoğraf mı olur ? Canı sıkılan kendine göre korku senaryoları üretiyor. Son Fotoğrafta soldan ışıklandırma eklenmiş ama asıl aydınlatma yukardan geliyor. Sol tarafta bir ışık kaynağı olsa dahi sağ tarafı karanlık çıkmaz. Ek olarak üzerindeki elbise kasıtlı olarak siyah seçilmişki ışık yönlerini belli etmesin diye. Ama yüzüne dikkatli bakarsanız anlarsınız.
Misafir
Misafir
Anonymous

Metafizik Empty
MesajKonu: Geri: Metafizik   Metafizik I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 11:38 am

evet zaten senin adın Tuğrul değil canım mert diyomuşum lol! hocam yani forumun içine ettin hee de susuver yaa alla alla bu kadar zormu lol!

Metafizik
1 sayfadaki 1 sayfası