Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Sayfa

Burada tansiyon asla yükselmez. Çünkü burası DORUK NOKTASI..!!!

AnasayfaYAŞAM İÇİN ÖĞÜTLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ?

3 posters
YazarMesaj
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı
Madalya: Konu açma üstadı Konu açma üstadı

Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? Empty
MesajKonu: Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ?   Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:02 pm

Soru oldukça açık Very Happy
eliff
Yarbay
Yarbay
eliff

Nerden dostum : çankırı
Ne işle meşgulsün : yan kesici
Lakap : kardeşimin sitesi

Aldığı
Madalya: Yorum üstadı Yorum üstadı

MesajKonu: Geri: Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ?   Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:37 pm

mülaim bi arkadaşa ama bende cok yuklendım ya bu degnege lol!
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ?   Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:38 pm

yaa tüh be tuurulu neye çevireceğimi biliyodum ama neyse lol! bende seni oyuncak bi ördeğe çevirirdim elif sana çok sarılmış olurdum lol!
eliff
Yarbay
Yarbay
eliff

Aldığı

MesajKonu: Geri: Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ?   Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:40 pm

ben senı besıktasın en gozde futbolcusuna cevırrdım seymacım (cokta yaksııklı olurdun hanı )
Admin2
Admin
Admin

Nerden dostum : Kötülüğün ve haksızlığn olmadığı iyinin ve güzelin hakettiğini aldığı yerdeyim.Yani Hiçbir yerdeyim.
Ne işle meşgulsün : Düşmanını tanıdığın kadar ona düşmansındır. Dünyayı tanımakla Meşgulüm.

Aldığı

MesajKonu: Geri: Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ?   Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:50 pm

Ne kadar iyi kalplisiniz yaa Very Happy Elifi Çevirecek bişi bulamadım kendi halinde devam etsin derdim Very Happy
Admin
Korgeneral
Korgeneral
Admin

Nerden dostum : Kengürü
Ne işle meşgulsün : Öğrenciliği bırakıp adminlik yapmayı düşünüyorum
Lakap : NaRKoTisT

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

MesajKonu: Geri: Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ?   Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 8:51 pm

Olum bu devirde uyuşturucu bulmak artık çok kolaylaştı ama metamfetamin çok ender olduğu için seni metamfetamine çevirirdim. sonra da çekerdim burnumdan.. Yani şey; narkotiğe teslim ederdim demek istedim Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? 799236
http://4metrebez.tr.gg
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ?   Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 9:32 pm

ben üsttekini narkotik polise çevirirdim Wink Very Happy Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? 77126
Admin
Korgeneral
Korgeneral
Admin

Nerden dostum : Kengürü
Ne işle meşgulsün : Öğrenciliği bırakıp adminlik yapmayı düşünüyorum
Lakap : NaRKoTisT

Aldığı
Madalya: Diksiyon üstadı Diksiyon üstadı

MesajKonu: Geri: Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ?   Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? I_icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 11:32 pm

Eyvallah buket Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? 620400 ben seni, insanı başka şeylere çeviren bir cadıya çevirirdim (tamam soğuk oldu napıyım bişey bulamadım sana Very Happy )
http://4metrebez.tr.gg
eliff
Yarbay
Yarbay
eliff

Aldığı

MesajKonu: Geri: Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ?   Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 6:05 pm

gardaş ben seniiiiii bilmem ki neye çevirsem domatese cevirirdim bak kızma hemn ndn bılıon mu mesela ınsanlar senı ezse bıle salca olarak yınede işe yarardın demi ama Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? 10804
Admin2
Admin
Admin

Aldığı

MesajKonu: Geri: Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ?   Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:52 pm

Sende çocuğu o kadar eziyonki domatesten beter oldu garibim lol!
eliff
Yarbay
Yarbay
eliff

Aldığı

MesajKonu: Geri: Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ?   Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? I_icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 1:53 pm

Allah Allah sen ne karısıon ya kardesım deılmı ıster ezerım ıster ezmem bana bak senıde fasulyeye cevırırım sınır etme benı Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ? 10804

Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-